Sadarbojasmies un atbalstām futbola klubu “Krāslava” U-7 grupu

Par Futbola kluba “Krāslava” U-7 grupas futbolistu aktivitātēm

2014.gada nogalē un veiksmīgu startu 2015. gadā

Aizvadītāsnedēļas nogalē, 18.janvārī, Futbola kluba “Krāslava” sešgadīgie un septiņgadīgie U-7 grupas futbolisti piedalījās starptautiskajā turnīrā “Super Nova Cup 2015”, kas notika Inčukalnā. Turnīrā pieteikušās komandas tika sadalītas vairākās grupās. Mūsu pretinieki bija komandas no Panevežas (Lietuva), Super Novas Rīga, Metta 2007 un Krimuldas/Saulkrastiem. Ar vienu no komandām Super Nova Rīga nospēlējām neizšķirti 1:1, otru uzvarējām ar rezultātu 4:0. Aizraujošā un saspringtā spēlē diemžēl zaudējām komandai no Lietuvas ar rezultātu 2:0, toties divās pēdējās spēlēs atkal guvām uzvaras pār komandu Metta 2007 no Rīgas un Krimuldas/Saulkrastu apvienoto komandu (abās spēlēs 4:0). Visas turnīra spēles bija nozīmīgas, uzvaru pietuvināja katra iesistā bumba vārtos. Spēlējot ar lielu atdevi, sīvā cīņā FK Krāslava U-7 grupas futbolisti ieguva dalīto otro trešo vietu šajā turnīrā. Mājās atgriezās ar kausu un medaļām.

2014. gada nogalē U-7 grupas futbolisti piedalījās starptautiskajā turnīrā Rīgā, kur starp 17 pieredzējušām komandām ieguva godpilno 9.vietu. Vēl spēlējot 2014. gada vasaras sezonā ar šīm komandām mūsējie bija 14., izaugsme ir acīmredzama.

Vecgada pēdējā dienā futbola kluba radošais un uzņēmīgais treneris Vadims Atamaņukovs novadīja sporta dienu trijām futbola kluba jaunākā vecuma futbolistu komandām. Bērni dažādās vecuma grupās veidoja kolāžas, piedalījās stafetēs un spēlēja futbolu. Šajā pasākumā piedalījās arī futbolistu vecāki, aizrautīgi piedaloties stafetēs un spēlējot futbolu. Sporta dienas noslēgumā dāvanas saņēma gan liels, gan mazs, pozitīvas emocijas guva katrs.

Par sadarbību, pastāvīgu atbalstu un sapratni vēlamies pateikties Krāslavas novada domes administrācijai, Viktoram Aišpuram unpretimnākošajam sponsoram SIA EV Holding Vadimam Varlamovam par līdzfinansējumu.